Kariera

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • aktywne poszukiwanie klientów inwestycyjnych,
  • prezentacja produktów potencjalnym klientom,
  • analizowanie potrzeb i przygotowanie ofert,
  • negocjacje i podpisywanie umów,
  • utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami,
  • realizację założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • znajomość branży stolarki otworowej,
  • wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do pracy i determinacja w osiąganiu celów,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w dużym włoskim koncernie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwijania umiejętności sprzedażowych,
  • szkolenia.

Kontakt:

Proszę przesyłać aplikacje na adres: t.sienkiewicz@dierrelodz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.